Kadeřníci

Salon Tragedy - Profily kadeřníků a jejich zkušenosti. Každý kadeřník má svůj styl tak jako každý zákazník. Objednejte se ke kadeřníkovi, který odpovídá přesně Vám.


Ondřej Rejnoch

Má za sebou nespočet školení a zahraničních stáží. Je vítězem Československý talent a byl nominován na Czech and Slovak Hairdressing Awards mezi 5-ti nejlepšími. Je školitelem pro luxusní značku SCREEN.


Kamila Blažková

V salonu pracuje již 9 let. Zúčastnila se mnoha školení a stáží. Svým klientům nabízí individuální přístup a ojedinělý zážitek. Je školitelkou pro luxusní značku SCREEN.


Elen Pačutová

V salonu pracuje 9 let. Zúčastnila se mnoha školení a stáží, jeden rok se školila po boku Saši Sokolova v Praze. Vyhrála 2. místo v soutěži Trend Vision Award, zúčastnila se finále Color Trophy Loreal a má za sebou mnoho dalších úspěšných soutěží. Ráda si hraje s barvami a experimentuje se střihem. Je školitelkou pro luxusní značku SCREEN.


Lucie

Veronika Mareková

V salónu pracovala dva roky jako praktikantka. Po úspěšném ukončení vzdělání hodlá i nadále rozvíjet své zkušenosti a dovednosti v oboru. Zúčastnila se několika školení. Ráda se zaměřuje na kratké a pánské střihy a jejich styling. Vždy se snaží vyhovět přáním zákazníka. Práci dělá s radostí a nadšeně se pouští do zkoušení nových technik střihu, barvení a česání.

Zůstaňte s námi v kontaktu

SALON TRAGEDY
Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, tefonního čísla nebo se s námi spojte na Facebooku.

Škroupova 6, Moravská ostrava, 702 00
Tel.: 596 110 144   Mobil: 737 022 881
Mobil: 774 931 373 - Kosmetika
Mobil: 734 215 639 - Kosmetika řasy
salon@salontragedy.cz
Otevírací doba:
Po - Pá 8 - 21 hodin
So na objednávkuŘEKNĚTE NÁM VÁŠ NÁZOR